2019 Audi A6


Nesiller boyunca Audi A6, ayrılmış tasarım, sağlam performans ve akıllı teknoloji ile mütevazi bir şekilde gelişti. Şimdi altıncı neslinde, 2019 Audi A6 hala radarın altında uçuyor ancak çok az pizzazz kıvılcımı taşıyor. Karanlık, mütevazı sedan’a yaklaştığımda, farları ve arka lambaları, yüksek teknoloji ürünü bir Alman Şövalye Binicisi gibi hareketli bir aydınlatma dansıyla hayat buluyor.

A6’nın tasarımı A7’den biraz daha sade, ancak BMW 5 Serisi ve Mercedes-Benz E-Serisi sedan da dahil olmak üzere rakiplerinin çoğu benzer şekilde düğmeli, bu da radarın altında uçmayı tercih ediyorsanız harika . A6’nın farklı olmasına yardımcı olmak, üç farklı aydınlatma konfigürasyonudur. Base Premium modelleri, otomatik uzun huzmeli statik LED farlara sahiptir. Midtier Premium Plus A6 modelleri, araca yaklaştığınızda veya arabadan indiğinizde sıralı bir aydınlatma animasyonuyla daha gösterişli “Matrix tasarımlı” farlara ve tatlı LED arka lambalara geçiyor.

Tam yağlı Prestige modelleri, karşıdan gelen trafikte ve köşelerde ışınlarını oluşturabilen ve diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmadan uzun far seviyelerinde aydınlatma sağlayan HD Matrix farlara sahiptir. Henüz Amerikan yollarında HD Matrix ışıklarına izin verilmiyor, bu nedenle teknoloji, geleneksel otomatik uzun far davranışıyla sınırlı bir yazılım oldu. Ancak yasa değiştiğinde Audi, yazılım güncellemesi yoluyla daha hassas aydınlatmanın kilidini açabilmelidir. İçeride, A6’nın kabini eskisi kadar sade değil, ama yine de minimalist bir tasarımı sallıyor. Bazıları buna seyrek olarak döşenmiş diyebilir, ancak bence Audi chic, yüksek kaliteli malzemeler ve ayrılmış, yüksek teknolojili bir estetik aracılığıyla “lüks” ile iletişim kuruyor. Bu, örneğin, parlak yüzeylere, parlak kroma ve göz alıcı ortam aydınlatmasına sahip yüklü bir E-Serisi’nin modern-barok havasının tam tersidir. Daha iyi değil ama farklı. Başka zevklere hitap ediyor.

Audi A6‘nın E-Serisi’ne göre kabin teknolojisi avantajına sahip olduğunu söyleyebilirim. Audi’nin gösterge paneli, en yeni nesil Audi MMI Touch Response bilgi-eğlence donanımı ve yazılım paketine ev sahipliği yapıyor.

MMI Touch Response, ana konumda, ön panelde ortalanmış 10,1 inç dokunmatik ekranla (veya temel Premium döşemede 8,8 inç) başlar. Audi, yeni yazılımını, kaydırılabilir, simge tabanlı bir ana menü, özelleştirilebilir kısayollara sahip hızlı başlatılan bir yan gezinme çubuğu ve hızlı ayarlara sahip bir üst durum çubuğu dahil olmak üzere birçok telefon arayüzü kinayesiyle sergiliyor. Daha önce bir Apple veya Android tablet kullandıysanız, bu yazılıma dokunmak ve hızlıca kaydırmak kısa sürede ikinci doğa haline gelecektir.

A6’daki güvenlik teknolojisi de zaten prestijli olan bu sınıf için en üst seviyede. Otomobil üreticisinin Pre Sense Basic önden çarpışma uyarısı, standart Pre Sense City düşük hızlı otomatik acil frenleme ve yaya algılama ile birlikte standarttır. Üst trim seviyelerinde veya isteğe bağlı Sürücü Yardım Paketinin bir parçası olarak eksiksiz bir gelişmiş sürüş yardım paketi mevcuttur. Daha fazla standart görmek isterdim, ancak seçenek kutularını işaretlemek Alman lüks markaları için eşit. Audi A6, otomobil üreticisinin trafik sıkışıklığı asistanı, şerit tutma direksiyon asistanı, şerit değiştirme uyarıları ile kör nokta izleme ve genişletilmiş çarpışma azaltma freni sayesinde dur-kalk hızlarına kadar tamamen çalışan adaptif seyir sistemiyle birlikte sunuluyor. dönüş yardımı, kavşak yardımı ve arka çapraz trafik uyarılarını kapsar.

Son olarak aracınız için zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırırken alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile size 7/24 yardımcı olabilecek www.bifiyatla.com görüşerek kendinize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

Teknoloji

2019 a6A6aile arabasıaile arabası modelleriaudiaudi A6kasko değer listesikasko fiyat alkasko teklifkasko ücretsedan araçlarsigortasigorta şirketlerisigorta teklif alTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir