2019 Honda CR-V incelemesi


Sadece iki yıl önce piyasaya sürülen mevcut Honda CR-V, 2019 model yılına kayda değer bir güncelleme olmadan girdi. Basitleştirilmiş bir model yelpazesi ve yeni bir beyaz boya tonunun yanı sıra, Honda’nın beşinci nesil küçük SUV’si her zamanki gibi. Ama yine de gerçekten çok iyi. 2019 Subaru Forester ve 2019 Toyota RAV4 gibi daha taze rekabet sahneye çıksa bile, hafif tutucu Honda, çok rekabetçi bir alanda en yüksek dereceler için mücadele etme görevinin fazlasıyla üstesinden geliyor.

Bilgi-eğlence cephesinde, CR-V, Honda’nın harika olmayan ancak kabul edilebilir görüntü çözünürlüğüne sahip oldukça duyarlı 7 inç dokunmatik ekran kullanan Ekran Ses sistemini alıyor. Touring modellerinde yerleşik navigasyon, dokuz hoparlörlü ses kurulumu, uydu radyosu ve Bluetooth bulunur. Apple CarPlay ve Android Auto da anlaşmanın bir parçası. Genel olarak, Display Audio sistemini öğrenmesi oldukça kolaydır. Güvenlik özellikleri bol. Temel LX modeli dışında, her CR-V, adaptif hız sabitleyici, otomatik acil frenleme ile ön çarpışma uyarısı ve şerit tutma destekli şeritten ayrılma uyarısını içeren Honda Sensing sürücü asistanı teknolojileri paketi ile birlikte gelir. EX, EX-L ve Touring versiyonları ayrıca standart kör nokta izleme ve otomatik uzun far alır.

2.4 litrelik doğal emişli dört silindirli motora sahip temel CR-V LX modeli dışında, CR-V serisinin geri kalanı 1.5 litrelik turbo-dört motorla çalışıyor. Sürekli değişken bir şanzımanla çalışan 190 beygir gücü ve 179 pound-feet tork üretiyor. Dört tekerlekten çekişli arabalar, bir haftalık karışık sürüş sırasında gözlemlediğim 28.8 mpg tarafından desteklenen sayılar olan, şehir içinde galon başına 27 mil ve otoyolda 33 mpg olarak tahmin edilen bir EPA tarafından geri dönüyor.

Bu listeden bana göre en kapsamlı seçenekler Honda ve Toyota. Her ikisi de rahat, verimli, kullanımı iyi ve bakması sıkıcı değil. İkisinin arasında, benim için bir baş belası. Bazen RAV4’ün daha bloklu, daha sağlam görünümü ve tork dönüştürücü iletimini tercih ederken, diğer durumlarda CR-V’nin daha ince sac ve daha sıkı reflekslerini tercih ediyorum. Gerçekten, ikisinde de yanlış gidebileceğini sanmıyorum. Bazı rakiplerinden daha eski olabilir, ancak CR-V hala segmentinde öne çıkıyor.

Son olarak aracınız için zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırırken alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile size 7/24 yardımcı olabilecek www.bifiyatla.com görüşerek kendinize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

Teknoloji

2019 hondaaile arabasıaile arabası modelleriaile poliçesiaile sigortasıarabaaraba incelemesiaraba markalarıaraba modelleriaraba nasıl seçilirDASKhondahonda arabahonda cr-vkaskokasko değer listesisigortasigorta şirketlerisigorta sorgulamasigorta teklifsigorta teklif altamamlayıcı sağlık sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir