2021 için en iyi elektrikli bisiklet


Sadece birkaç yıl önce bile, elektrikli bir banliyö bisikleti görmek nadir bir olaydı, ancak bugünlerde şehrinizde veya mahallenizde dolaşırken karbon ayak izinizi azaltmayı umuyorsanız, birçok harika seçenek var. Ayrıca, okulun başlamasına yakın bir zamanda, bir e-bisiklet kampüste hiç terlemeden dolaşmak için mükemmeldir.

Elektrikli sürülebilir ürünler pazarı hızla büyüyor ve sonuç olarak, elektrikli sürülebilir önerilerimizi iki farklı kategoriye bölmek zorunda kaldık: aşağıda bulacağınız en iyi elektrikli bisiklet seçenekleri ve en iyi elektrikli scooterlar ve kaykaylar. Binilebilir araçların çoğu, Manhattan şehir merkezinin bazı bölümlerinde, Central Park çevresindeki bisiklet yollarında veya West Side Otoyolu bisiklet yolunda test edildi. Bunların hepsinin “banliyö bisikleti” kategorisine girdiğini ve bu bebeklerden birinde engebeli araziyi geçmeyi denemenizi önermiyoruz.

Binilebilir ve elektrikli banliyö bisikletlerine binerseniz, birkaç yönergeyi göz önünde bulundurarak güvende olduğunuzdan emin olun. Akünüzü şarjlı tutun ve lastiklerinizi sık sık kontrol etmeyi alışkanlık haline getirin. Eski, insan gücüyle çalışan bisikletler ve scooterlarda kendinizle hem arabalar hem de biniciler arasında yeterli boşluk bırakın. Elektrikli bisiklet, geleneksel bir bisiklet veya scooter’dan daha hızlı gideceğinden, dikkatli sürün ve geçin. En önemlisi, her binişinizde kask takın.

E-bisiklet sürücüleri ve sert çekirdekli bisikletçiler arasında her zaman bir ayrım olmuştur çünkü ikincisi, birincisinin hile yaptığını düşünür. Ayak işleri yapmak ve işe gidip gelmek için e-bisiklet ve scooter kullanıyorum. Bu, bir noktadan diğerine zamanında gitmeye çalışmak ve terli görünmemek kadar egzersiz yapmakla ilgili değil. Ancak arada bir yerdeyseniz ve birden fazla bisiklet için yeriniz yoksa Niner RLT e9 RD0 ihtiyacınız olan tek bisiklettir.

Test ettiklerim arasında Niner, geleneksel bir bisiklet gibi sürmesi en kolay olanıdır. Pili ile sadece 40 pound ve pilsiz 34 pound bir e-bisiklet için nispeten hafif. 28 mil / saate kadar pedal çevirmenize yardımcı olabilecek bir Bosch Line CX Gen 4 motor tarafından desteklenmektedir. Çerçeveye güzel bir şekilde gizlenmiş ancak yine de çıkarılabilir olan pilin tamamen şarj olması yaklaşık 6 saat sürer ve sürüş tarzınıza bağlı olarak yaklaşık 75 mil kadar dayanır.

Çerçeve, Niner’ın en yüksek kaliteli Race Day Optimized karbon fiberinden oluşur. Aldığım model 700c jantlarla geldi, ancak e9 650b jantları da destekleyebilir. Bisiklet, bir dizi üst düzey parça, ismine yakışan muhteşem bir bitiş – elektrik yosunu yeşili – ve çerçevenin üstünde “Pedal Dammit” yazan bir amentü ile tamamlanıyor. Bisiklet bir rüya gibi yol tutuşu yapar ve Bosch motorunun gecikmesiz direnci sayesinde yardımlı veya yardımsız sürüşü zahmetsizdir.

Shimano SLX M7000 11-42T kaset 11 hız sağlarken, Bosch orta tahrik motoru size dört destek seviyesi – Eco, Tour, Sport ve Turbo – sağlar ve bu da 35 mph’ye kadar hızlara kolayca ulaşmamı sağladı. Schwalbe G-One Speed ​​Performance 700X50C lastikleri ve güzel tasarlanmış bazı Shimano RT-EM810 180MM Centerlock hidrolik disk frenleri ile birlikte gelir. Özel Niner koltuk oldukça rahattır, ancak pedalsız olarak gönderilir. Son olarak, doğrudan güneş ışığında kolayca görülebilen ve yardımcı modun yanı sıra seyahat hızı, pil seviyesi ve diğer bilgileri gösteren bir ekrana sahiptir.


Kaskınızı takmanızı önerirken bir de alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile size 7/24 yardımcı olabilecek www.bifiyatla.com görüşerek kendinize en uygun tamamlayıcı sağlık sigortasını seçmenizi öneririz.

SeyahatTeknoloji

araç incelemebisikletbisiklet modelleriDASKdeprem sigortasıe-bisikletelektirikli bisikletkaskoözel sağlık sigortasısağlık sigortasıscootersigorta şirketlerisigorta teklif alTamamlayıcı hekim sigortasıtamamlayıcı sağlık implantı karşılar mıtamamlayıcı sağlık sigortasıyangın sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir