Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık


Bifiyatla Sigorta olarak tüm sigorta şirketlerinin acenteliğini yapmaktayız. Anadolu Sigorta da iş birliği yaptığımız sigorta şirketlerinden birisi. Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçeleri hakkında detaylı bilgi almak için Bifiyatla Sigorta ile hızlıca iletişim kurabilir, bütçenize en uygun fiyatı alabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında, SGK ile Bağ-Kur tarafından ödenen bütün muayene, tetkik, tedavi, cerrahi işlemler ve diğer sağlık harcamaları karşılamaktadır. Bu duruma ek; SGK ile Bağ-Kur tarafından da karşılanmayan fakat poliçe içerisinde olan bazı avantajlı hazırlanan paketler de bulunabilmektedir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası paketleri, ayakta tedavi ve yatarak tedavi gereksinimlerini bir sene süresince güvence altına alır. Yatarak tedavi halinin limiti sınırsızken, ayakta tedavi limiti şirketten şirkete değişiklik gösterir. Ayakta tedavi limitlerinde tutar belirlenmesi yerine senede 6 ila 10 defa şeklinde hazırlanmaktadır.

Genel şartlar ve özel şartlar içerisinde tamamlayıcı sağlık sigortasının içerisine ek teminatlar eklenmesi halinde kapsamı;

  • Ayakta tedavi,
  • Yatarak tedavi olarak 2 ye ayrılır.

Buna göre;

  • Ambulans hizmeti
  • Evde bakım hizmetleri
  • Fizik tedavi

gibi sağlık harcamaları teminat içerisinde yer alabilmektedir. Ayrıca liste içerisinde yer alan maddelerin bazıları, sadece belirli şirketler tarafından tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesine dâhil edilir.

Ana Kategori

anadolu sigortaözel sağlık sigortasısağlık sigortasısigortasigorta fiyat alsigorta hesaplamasigorta poliçesisigorta şirketlerisigorta sorgulamasigorta tamamlayıcısigorta teklifsigorta teklif alsigorta teklifi altamamlayıcı sağlık sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir