CARETTA UNCLE│KARAVAN


Karavanın kapısında bir basamak bulunuyor bu avantaj sağlıyor ve ekstra basamak almanıza gerek yok.  İçinde bir ranza düzeneği mevcut üst yatağın 50 kg sınırı var çocuklar için yapılmış ve bariyeri de var. Alt yatak ise yetişkinler için yapılmış ve altında saklama gözü var. İçinde bir askılık mevcut. Banyoda sıcak su yok isterseniz su ısıtıcı takabilirsiniz. Mutfağa geldiğimizde 1 göz ocak var ve işinizi görebilir. Mutfakta yeterli sayıda çekmece mevcut. Hidrofor ile çalışan musluk vardır. Oturma grubunda ise 4 kişi çok rahat oturabiliyor. Karavanın dışında tek kapısı var. Tüp gözü dışarıya konulmuş. 45 litrelik bir su deposu vardır. Sabitleme ayakları var uzun bir karavan olduğu için ve yana doğru açılıyor. Fiyat ve performans açısından uygun bir karavan seçeneği olabilir.

Seyahate gideceğiniz zaman sürecinde herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşılabileceği unutulmamalıdır. Kaza hali, sakatlanma durumu ve hastalık durumlarında seyahat sağlık sigortası hem bütçenizi hem de sizi güvende tutar. Seyahate çıkmadan önce seyahat sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Bifiyatla Sigorta’dan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Ana Kategori

caretta uncleDASKdeprem sigortasıgezikaravankaravan incelemekaravan tatilikaravanlarkaskoözel sağlık sigortasısetSEYAHAT SİGORTASIsigortasigorta şirketleritamamlayıcı sağlık sigortasıtatil sigortasıTRAFİK SİGORTASItravelturyabancı sağlık sigortasıyol sigortasıyolculuk sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir