CARRARO FORCE 920 DAĞ BİSİKLETİ


Bisiklete baktığımızda başlangıç seviyei bir dağ bisikleti ve shımano komponent ve alüminyum kadro var. Dayanaıklı bir bisiklet ve vitesleri oldukça iyi çalışıyor. Frenler ise hidrolik disk fren kullanılmış. Eskiden fren ve vites ayrıydı ama bu bisiklette birlikte görüyoruz buda çeşitli dezavantajlar oluşturabiliyor. 60 milimetre amortisörü var ve üstünde kilitleme mekanizması var. Bisikletin tekerleği ve göbek kısmı oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü malzemeler. Tasarım ve boya kalitesi oldukça iyi. Fiyatına göre güzel ve kullanışlı bir bisiklet olabilir.

Bisikletle seyahat etmeyi seviyorsanız bu bisiklet tam size göre. Tabii seyahate çıkmadan önce seyahat sağlık sigortanızı yaptırmanızı öneririz. Başınıza gelebilecek talihsiz durumlarda Bifiyatla Sigorta yanınızda!

Sağlık

bisikletbisiklet modellericarraroCARRARO FORCE 920 DAĞ BİSİKLETİdağ bisikletidağ bisikletleriDASKdeprem sigortasıev sigortasıkaskokonut sigortasıözel sağlık sigortasıSEYAHAT SİGORTASIsigortasigorta şirketlerisigorta teklifsigorta teklif altamamlayıcı sağlık sigortasıturizmyol sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir