Ducati, Streetfighter ailesini 2022 V2 ve V4 SP modelleriyle genişletiyor


Streetfighter V4 SP ağırlık kaybeder ve kuru bir kavrama kazanır, Streetfighter V2 ise modeli daha fazla sürücü için daha erişilebilir hale getirir.

Ducati’nin Streetfighter V4 S’si neredeyse inanılmaz bir makine. Bir şekilde krankta 200 beygir gücü üretmeyi başarır ve yine de gücün üçte birine sahip bir bisiklet kadar uysal ve kullanımı kolaydır. Aşırı agresif bir stili var ama şaşırtıcı derecede rahat, hatta biraz daha uzun sürüşlerde bile.

Şimdi, Perşembe günü yapılan bir duyuruya göre Ducati, Streetfighter V4’ün performansını yeni bir SP versiyonuyla yükseltmekle kalmıyor, aynı zamanda “Fight Formula”sını alıp bir kez daha çift silindirli bir motosiklete uyguluyor. Bu bir motosiklet tutkunu olmak için harika bir zaman.

Şimdi, aranızdaki Ducati hayranları muhtemelen 1.099cc ve 848cc motorlara sahip önceki Streetfighter modellerini hatırlıyorlar. Bunlar, sürmek için biraz kıllı olmakla ün yapmışlardı, ancak Ducati’nin altı eksenli atalet ölçüm birimiyle çalışan elektronik sürücü yardımcıları paketinin eklenmesi sayesinde, bu yeni Streetfighter V2’nin sürücülerine biraz daha dostça davranacağını düşünüyoruz. Bunlar, viraj alma ABS ve çekiş kontrolü, tekerlek kontrolü ve vitesleri hem yukarı hem de aşağı çalıştıran bir hızlı vites değiştirme gibi modern Ducs’ta tanıdığımız ve sevdiğimiz tüm güzellikleri içerir.
Son olarak motorunuz için zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırırken alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile size 7/24 yardımcı olabilecek www.bifiyatla.com görüşerek kendinize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

SigortaTeknolojiYaşam Tarzı

dask poliçe sorgulamaDucatihız motoruişyeri sigortası teminatlarıkaskomotor insurancemotor kasko sigortasımotor sigortasımotorcyclemotorsikletmotorsiklet kaskomotorsiklet modellerimotosikletmotosiklet kaskomotosiklet sigortasıSPStreetfighterTamamlayıcı hekim sigortasıtamamlayıcı sağlık sigortasıTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulamaV4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir