EPOS GTW 270


EPOS, USB-C dongle’ına aynı anda Bluetooth ve kablosuz bağlantı sağlayan, bilgisayardaki Gaming Suite yazılımı aracılığıyla erişilebilen GTW 270 için bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı. Dongle üzerindeki düğmeye dokunarak modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Birçok kulaklıkla birlikte verilen standart flash sürücü boyutundaki USB dongle’lardan çok daha kompakttır. Ayrıca, algılanabilir bir gecikme olmaksızın iyi ses veren ses sağlayan aptX düşük gecikme (aptX LL) codec ile çalışmak daha iyi. Alıcıyı kullanarak, GTW 270 Hybrid özellikle ses ipuçlarının başarı için önemli olduğu hızlı tempolu oyunlar için harika olabilir; ama gerçekten, herhangi bir başlığa sahip olmak güzel.

Oyun dışında bu kulaklıklar, Bluetooth aracılığıyla telefonunuza, tabletinize veya dizüstü bilgisayarınıza bağlanmak için diğer kablosuz cihazlar gibi kullanılabilir. Müzik, video, oyun ve telefon görüşmeleri için Bluetooth 5.1’i (bağlandığınız cihaza bağlı olarak SBC veya aptX codec ile) desteklerler ve EPOS bunları sekiz cihaza kadar eşleştirebileceğinizi söyler. Eşleştirme, şarj kutusundaki düğmeye basılı tutularak yapılır.

Şarj kutusundan bahsetmişken: maalesef çizilmesi çok kolay olan tamamen metal bir tasarıma sahip. USB-C ile şarj olur; EPOS, tam şarj ile kulaklıklara 15 saate kadar ekstra pil ömrü sağlayabileceğini söylüyor. İnceleme süresi boyunca, GTW 270 Hybrid kulaklıkları, şirketin iddiasına uygun olan pil ömrü için beş saatlik hedefe ulaştı. Ve ara sıra terli koşu yapan veya yağmura yakalanmak istemeyen biriyseniz, bunlar IPX5 suya dayanıklı.

GTW 270 Hybrid, mikrofonlar USB-C dongle kullanılarak bağlanırken çalışırsa ideale çok yakın olurdu. Ne yazık ki yoklar, bu yüzden arkadaşlarıyla sık sık çok oyunculu oyunlar oynayanlar için dongle’ı kullanmak neredeyse yararsız olacak. (Çok sayıda tek oyunculu oyun oynuyorsanız ve oyun oynamak için bir mikrofona sahip olmamanıza aldırış etmiyorsanız, bu biraz farklı bir hikaye.) Kulaklıklar, dongle olmadan oyun oynamak için o kadar kullanışlı olmadığından, bu, büyük bir şey yaptığınız anlamına gelir.

Eşyalarımız bizim için çok önemli. Özellikle evden çıktığımızda , tatile gittiğimizde aklımız hep evde ve eşyalarımızda kalıyor. Bifiyatla Sigorta aracılığıyla konut sigortası yaptırabilir, kafanız rahat bir şekilde evinizden uzaklaşabilirsiniz.

Teknoloji

bluetooth kulaklıkDASKdeprem sigortasıeposepos gtwepos kulaklıkgtw 270işyeri sigortasıişyeri sigortası teminatlarıkablosuz kulaklıkkulak içi kulaklıksağlık sigortasısigortasigorta şirketlerisigorta sorgulamasigorta teklif altamamlayıcı sağlık sigortasıürün inceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir