Huawei Watch Fit 46mm Akıllı Saat


Ürünün 1.64 inçlik kavisli amoled ekranı 280×456 piksel çözünürlüğünde ve %70 kasa oranındadır. Cihazın sol tarafında güç düğmesi yer alırken ekran her zaman açık özelliği sayesinde saati sürekli görebiliyorsunuz. Dokulu mat saat çerçevesi birinci sınıf ve sağlam tasarımı renkli ve yumuşak kayışlarla uyum sağlıyor.

Cihazın kordonsuz boyu 46 mm eni 30 mm kalınlığı 10.7 mm ağırlığı ise 21 gr’dır. Watch Fit 12 farklı animasyonlu egzersiz ile iş yerinizde veya evinizde spor yapabilmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra 44 egzersiz hareketini gösteren cihaz 11 spor modunu da içinde bulunduruyor. Yerleşik bir GPS sensörüne ve suya dayanıklılığına sahip bu cihaz optik kalp atış sensörüne de sahiptir bu sayede sağlık durumunuz kontrol altında olabiliyor. SMS mesajları gelen çağrılar takvim etkinlikleri ve diğer sosyal medya uygulamaları için zamanında bildirimler sağlıyor. Telefonunuzda fotoğraf çekmekten müzik çalara kadar çeşitli işlemleri kontrol eder. 7 ile 10 gün arasında pil ömrüne sahiptir. Bu akıllı saati android 5.0 ve Ios 9.0 üzeri tüm cihazlarla eşleştirebiliyorsunuz. 

Sağlık için önerilerin bu saat teknolojinin sunduğu nimetlerden biri. Sağlığımızı düşünüyoruz. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile bunu desteklemek isterseniz Bifiyatla Sigorta sizin için en iyi hizmeti sunacaktır.

Teknoloji

akıllı saatDASKdeprem sigortasıdijital saatHuaweiHuawei WatchHuawei Watch Fit 46mm Akıllı Saatişyeri sigortasıkaskokonutkonut sigortasıözel sağlık sigortasısaatTamamlayıcı hekim sigortasıtamamlayıcı sağlık sigortasıTeknolojiürün karşılaştırmawatchwatch fit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir