İşyeri Sigortası Nedir? İşyeri sigortası neleri kapsar?


İşyeri sigortası, demirbaş eşyalar, işyeri binası, cam, makine-tesisat vb. eşyaları otomatik güvenceler dahilinde, meydana gelebilecek risklere karşılık teminat altına alan sigortadır. 

Meydana gelebilecek aksilikleri ön görüp işyeri sigortası yaptırmanız, sizi bu talihsizliklerden koruyacaktır. 

Sigorta şirketlerinde bazı farklılıklar görülebilse de, iş yeri sigortası genel olarak tüm şirketlerde hemen hemen aynıdır. Yıldırım, deprem, yangın, lokavt, grev, kötü niyetli olan hareketler, halk hareketleri, sel, su olayları, hırsızlık, terör bu teminatlardan bazılarıdır. İçinde bulunduğumuz günlerde iş yerinizi garanti altına almanız büyük önem taşımaktadır. Bunlara ilave olarak fırtına, dolu, kar ağırlığı, deprem, kara ve hava araçlarının çarparak verdiği zarar, enkaz kaldırma işi masrafları, hukuksal koruma, iş durması ve kira kaybı, yangın sebebi ile gelen mali sorumluluk, binaya sabit eşyalara yapılan hırsızlık gibi teminatlar vardır. Bu durumlarda küçük bedellerle yaptırmış olduğunuz iş yeri sigortanız, meydana gelecek zararlarınızı poliçe teminatlarından karşılar.Bu maddeler tamamen sizi koruma altına alabilmektedir.

Taşınan para, cam kırılması, 3.kişi sorumluluk, emniyeti suistimal, ferdi kaza, iş veren sorumluluk, makineler ve elektronik aletlerin masrafları gibi, dış teminatlardan da herhangi bir tanesi sigortanıza ilave ücret karşılığı eklenebilmektedir. Hırsızlığın günümüzde bu denli yaygın olmasına karşılık önlem almanız siz kıymetli müşterilerimiz için büyük önem arz eder. İş yeri sigortası hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için Bifiyatla ‘dan bizlerle iletişime geçebilir, uzman sigorta temsilcilerimizle görüşüp sizin için uygun paketi seçebilirsiniz.

Ana KategoriSigorta

ankara insuranceDASKdeprem sigortasıiş sigortasıiş yeri sigortasıiş yeri teminatlarıişyeriişyeri daskişyeri poliçeişyeri sigortasıişyeri sigortası fiyat alişyeri sigortası hesaplamaişyeri sigortası teminatlarıişyeri sigortası ücretkaskosigorta şirketleriTRAFİK SİGORTASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir