Kadınların Tercih Ettiği Araba Modelleri


Trafikte güvenli ve emniyetli bir şekilde ilerleyebilmek için kadın sürücülerimizin tercih ettiği modelleri sizler için araştırdık. Hatcback otomobiller kadınlar arasında yine zirvede iken, annelerin ve anne adaylarının bebek koltuğu yerleştirmek için iç hacmi daha geniş araçlar tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Citroen C1 
Citroen C1 hem şehir içinde, hem uzun yolda direksiyon hareketleri daha yumuşak ve akıcı. Kolay park sağlayan C1 kadın sürücülerin 2005’ten beri tercih ettiği otomobiller arasında.

Volkswagen Beetle
Konforu ve rahatı seven kadınların tercihi olan Beetle ayrıca çok farklı renk seçeneklerini de bir arada bulunduruyor. Tek kapı bana yeter diyorsanız sizin için doğru seçim olduğunu söyleyebilir.

Audi A1 
Konforu, dış görünümü ile iş kadınlarının vazgeçilmezi Audi A1.

Fiat 500 / Nissan Micra
Uygun fiyat, tek kapı ve konforun bir araya geldiği müthiş araçlar. Park konusunda sorun yaşayanlar için iki araç da birebir doğrusu.

Mini Cooper
Her genç kızın hayali desek yanlış demiş olmayız 🙂 Onu anlatmaya gerek yok zaten tanımayan yok.

Honda Jazz 
Kendine güvenen, şehirli kadının tercihi. Her yerde gözler üzerinizde.

Volkswagen Polo
Rahat sürüşü ve küçük olması nedeniyle kadınların tercih ettiği araba listesinde yerini alan Volkswagen Polo ekstra güvenli sürüş sağlıyor.

Trafik sigortasının zorunlu olduğunu tüm sürücüler olarak biliyoruz. Bizim önerimiz trafiğe çıkmadan önce aracınızı Kaskolatmanız 🙂 Bifiyatla‘nın uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. İyi sürüşler dileriz.

Ana KategoriSigorta

bayan arabalarıDASKgüvenli sürüşlü araçlarkadın araçlarıkadınlar hangi arabayı seviyorkadınlara uygun araçlarkadınların tercih ettiği araçlarkaskokasko değer listesikasko sorgulamakullanımı kolay araçlarözel sağlık sigortasıtamamlayıcı sağlık sigortasıTRAFİK SİGORTASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir