Keşfedilmeyi Bekleyen 8 Netflix Dizisi


Evlerimizde daha fazla zaman geçirmek zorunda olduğumuz bugünlerde popüler kültürden yeterince faydalandık. İzleyecek bir şey kalmadı der dediğinizi duyar gibiyiz. İşte sizler için değeri bilinmemiş, popüler kültüre henüz malzeme olmamış 8 efsane diziyi derledik.

The I-Land 

On kişi, kim olduklarını ve oraya nasıl geldiklerini hatırlamadan hain bir adada uyandıklarında, eve geri dönmeye çalışmak için bir yürüyüşe çıkarlar, sadece dünyanın göründüğü gibi olmadığını keşfetmek için. Land, suçun cezasının ölüm olduğu, aşırı psikolojik ve fiziksel zorluklarla tasarlanmış bir sanal gerçeklik hapishanesidir. On kişi, kim olduklarını veya oraya nasıl geldiklerini hatırlamadan hain adada uyandıklarında, topluma geri gönderilmeye hazır olduklarını kanıtlamak için zorlukların üstesinden gelmelidir.

%3

Elit insanların kalabalık kenar mahallelerden uzaktaki cennet gibi bir adada yaşadığı bir gelecekte, sefaletten kurtulan %3’e katılmak için tek bir şansınız var. İkiye bölünmüş dünyada bir taraf modern, zengin bir yaşam sürerken diğer taraf ise ekonomik açıdan oldukça kötü, sefalet ve yoksulluk içinde hayatta kalmaya çalışmaktadır. Zorlu şartlarda yaşayan insanlara dünyanın daha iyi olan tarafına geçmek için bir şans verilir. Fakat bu şansı elde etmek hiç kolay olmayacaktır. Çünkü aday olan insanlardan sadece %3’ü sefaletten kurtulabilecektir.

Deep Water

Bondi’de sahildeki bir apartman dairesinde genç bir adamın parçalanmış cesedi bulunduğunda davaya Tori Lustigman ve Nick Manning atanır. Bu acımasız cinayet bir aile içi mi, yanlış giden bir soygun mu yoksa eşcinsel bir nefret suçu mu? Diğer ritüel cinayetler meydana geldikçe, katilin kurbanlarını temin etmek için THRUSTR kullandığını keşfederler. Bu uygulamayı kullanan herhangi bir yerel artık risk altında ve seri katili tekrar saldırmadan önce yakalamak için zamana karşı bir yarış. Failin daha önce öldürdüğünü gösteren kanıtların artmasıyla Tori ve Nick, eski soruşturmaları araştırmaya başlar. Keşif şok edicidir. 80’li ve 90’lı yıllarda NSW’de 80’e varan olası gey erkek cinayetini ortaya çıkardılar – açıklanamayan ölümler, ‘intiharlar’ ve kayıplar. Bu cinayetlerin çoğu, büyük ölçüde cezasız kalan bir kan sporu olan gençlik çetelerinin eşcinsel dayaklarıyla bağlantılıydı. Araştırılmamış geçmiş suçlardan daha fazla kurbanla tanıştıkça, mevcut katilin bir şekilde bağlantılı olduğuna ikna olurlar. Soğuk vakaları yeniden açarken …

The Road to Calvary

Birinci Dünya Savaşı sırasında siyasi kargaşaya sürüklenen St.Petersburg’daki iki kız kardeş, etraflarında Rus tarihi yazılırken çalkantılı aşklarla baş ediyor.

Age of Tanks 

Karadaki güçlü silahın tarihi, tank. 1900’lerin başındaki kağıt tasarımlardan günümüzün hayvanlarına kadar tüm tarihini kapsar.

Hinterland

Londra’daki geçmişinden kaçan zeki ama sorunlu bir adam olan DCI Tom Mathias, kendisi kadar karanlık ve yıkıcı sırlarla dolu bir kasabanın eteklerinde kendini izole eder. Akıllı ve karmaşık DI Mared Rhys ile ortaklık kurarak, nihai anti-sosyal suç olan cinayeti içeren vakaları çözmeye başlarken ilgi çekici bir ilişki kurarlar.

Workin’ Moms

Workin ‘Moms, aşk, kariyer ve ebeveynlikle uğraşan dört kadının hayatını takip ediyor. Hayat onları savururken birbirlerini destekler, meydan okur ve birbirlerini yargılamamaya çalışırlar. İster bir kimlik krizi, ister büyük bir iş fırsatı, doğum sonrası depresyon veya planlanmamış bir hamilelik olsun – hem iyi hem de kötülerle zarafet ve mizahla yüzleşirler. Kate, ev / yaşam konusunda kesin kararlar vermesi gereken serinin kusurlu ve korkusuz kalbi ve ruhu. Akılsız bir psikiyatrist ve iki çocuk annesi olan en yakın arkadaşı Anne’e güveniyor ve büyük bir aile sorunuyla karşı karşıya. Büyüleyici ve öngörülemez Frankie, kendi istikrarsızlığı ve ilişki halsizliği ile mücadele ederken her karanlık anı yaşar. Ve tatlı, eski kız öğrenci yurdu kızı Jenny, alışılmadık bir şekilde umursamaz bir uyanış arıyor. Arkadaşlar birlikte, çalışan anne olmanın kutuplaşan ve beklenmedik gerçekleriyle korkusuzca yüzleşir. CBC tarafından yazıldı.

Astronomy Club 

Gerçek dünyadaki konuları tartışmak için komedi. Popüler kültür ve sosyal sorunlardan siyahi deneyimine kadar bir dizi konuyu keşfetmek.

Broadchurch

Görünüşte sakin ve arkadaş canlısı bir sahil kasabası, on bir yaşındaki bir çocuğun ölümü istenmeyen bir medya çılgınlığı yaratınca sırlarla dolu bir kasabaya dönüşür. Kasabanın yerlileri ne yaptıklarını ve bilmediklerini açmaya başladığında, sözde katili yakalamak polise düşer.

by imdb.

Ana KategoriYaşam Tarzı

DASKdizidizi önerisievde zaman geçirmefilmkaskokeşfedilmemiş dizilerkonut sigortasınetlfixsağlık sigortasıtamamlayıcı sağlık sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir