Motorsiklet Kasko


Motorsiklet sigortası da diğer tüm trafiğe çıkması serbest olan motorlu taşıtlar gibi muhakkak yapılması gereken bir sigortadır. Motorsiklet sürücüleri pek çok risk altındadır. Hem motorsikletinizi, hem kaza halinde zarar görebilecek diğer araçları ve üçüncü şahısları koruma altına almak için motosiklet kasko sigortasına sahip olmanız çok önemlidir.

Günümüzde tercih edilen birçok motosiklet modelinin sahipleri bu poliçeye sahip olabilir. Motorsiklet sigortası ile Chopper, Cruiser, Enduro, Touring, Scooter olmak üzere 250 CC ve üstü modeller teminat altına alınmaktadır.

Motorsiklet kaskosu yarış halinde kaza yapan motorsikletlerin kusur ve hasarlarını karşılamaz. Motosiklet kaskosunun primleri sunulan teminatların yanı sıra kullanım amacınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Motosiklet kasko sigortası teminatları arasından kendiniz ve aracınız için en uygun olanı seçmelisiniz. Poliçenizi oluştururken ek teminatlar ile sertifika indirimlerini ve ehliyet indirimini de incelemenizde de yarar vardır. Detaylı bilgi almak için Bifiyatla ile iletişime geçebilirsiniz.

Sigorta

kaskokasko değerkasko değer listesikasko fiyat almotor kasko sigortasımotorsikletmotorsiklet kaskomotosikletmotosiklet kaskoözel sağlık sigortasısağlık sigortasıSEYAHAT SİGORTASItamamlayıcı sağlık sigortasıTRAFİK SİGORTASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir