Off-Road Tutkunlarının Vazgeçilmezi : Ford RANGER


Kamp tutkunları için ekstra özelliğe sahip Ford RANGER konforlu bir zaman geçirmenizi sağlayacak olanaklara sahiptir. Modeli farklı bir noktada konumlandırmamızı sağlayan özelliklerinden önce ilk olarak performan verilerine bakalım. Kaputun altında standart olarak 2.0 litrelik dizel motor karşımıza çıkıyor. 213 PS güç ve 500 Nm tork üreten bu motor yine standart olarak 10 kademeli otomatik şanzımanla kombin edilmiş bu sayede güçlü motoruyla konforlu bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Akıllara gelen bir sorun park sorunu diyebilirsiniz. Ben bu koca aracı nasıl park edebilirim diye aklınıza gelirse eğer tabi ki bu sorunu da göz önünde bulundurarak geliştirilmiş park sistemi gözleri dolduruyor. Tek bir düğmeye basmanızla birlikte, bu yeni sistemde bulunan sensörler yanından geçtiğiniz uygun park alanlarını görür. Ardından aracı otomatik olarak yönlendirir; ekranda verilen görüntülü ve sesli basit yönlendirmeleri izleyerek sizlere sadece gaz ve fren kontrolünü sağlamak kalır.

Peki ya kamp tutkunları, bu araç tam sizler için tasarlanmış. Tabi ki aracın bu opsiyonel özelliği satın alımı sürecinden sonra ekstra hizmete girmekle beraber kalabalıktan bunalmış, biraz kafa dinlemeye ihtiyacım var diyenler için veya izcilik, balıkçılık, trekking vb aktiviteleri sevenler için doğal bir ortam olanağı sağlamaktadır. Tasarımı kendinize göre değiştirebilir ve ayrıca ekstra elde edebileceğiniz konforlu ve kullanışlı ilkelerini benimsemiş bir araç olup, iç kısmındaki ekstra hacimli görüntüsü, 2 kişilik yatak kapasitesi ve yanlardan açılan tenteleri ile lavabo, mutfak ve duş bölmelerini, modern görüntüsü ile sizleri hayallerinizde bulunmak istediğiniz yere yüksek konfor ile yolculuk yapmanıza büyük imkan sağlamaktadır.

Genelde araç sahipleri kendi renk tercihleriyle beraber kozmetik olarak şerit geçişleri, seramik veya farklı kaplamalarla göz kamaştırıcı bir görünüm tercih edilmektedir. Son olarak aracınız için zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırırken alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile size 7/24 yardımcı olabilecek www.bifiyatla.com görüşerek kendinize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

Teknoloji

araba incelemesiaraba modelleriaraç sigortasıarazi arabasıarazi jipibalıkçı arabasıfordford rangerhekim sorumluluk sigortasıişyeri sigortasıişyeri sigortası fiyat alkamp arabasıkamp aracıkaskokasko fiyat alkasko teklifküçük kaskoOff-roadrangersigorta fiyat alsigorta teklifsigorta teklif alsigorta teklifi altamamlayıcı sağlık sigortasıTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir