Serinin Amiral Gemisi : Audi A8 L


Türkiye’de tercih edilen 3 markadan biri olan Audi’nin gözdesi üstün özellikleri ile dikkatleri üstüne
çekti.

Geliştirilmiş sürüş konforu , eğlence sistemi ve nefes kesen teknolojisi ile direksiyonu bırakmak
istemeyeceksiniz. Sadece aracı kullanan için değil arka koltukta oturan yolcuların konforu da düşünülmüş. Elektrikli ayarlanabilir, ısıtmalı, havalandırmalı ve masajlı arka koltuklara da A8’de sahip olabilirsiniz. Ferah iç mekan, yüksek ses yalıtımı ve Android tablet olarak da kullanabileceğiniz 10.1 inç portatif dokunmatik ekrana sahip arka koltuk kendinizi oturma odanızda hissettirecektir.


Audi A8 L’deki arka sağ koltuk dört farklı ayar ve ayak koyma yerine sahiptir. Bu koltukta yolcular ayaklarını ısıtabiliyor ve masaj özelliğinden faydalanabiliyor. Yeni konforlu baş koyma yerleri bu koltuktaki konfor deneyimini tamamlıyor. Arka yolcular ambiyans aydınlatması, yeni HD Matrix okuma ışıkları ve koltukta masaj, ayrı bir operasyon ünitesi ile özel telefon çağrısı gibi özelliklerden faydalanabiliyor.

3 lt motor hacmi, 550 tork 6 silindir gücündeki bu araç dört çekişli sürüş sistemine sahiptir. A8 özellikle yüksek düzeyde otomatik sürüş için geliştirilen otomobillerdendir. Trafik yoğunluğu pilotu yavaş ilerleyen trafikte saatte 60 km hızlara kadar otoyollar ve otobanlarda direksiyonun kontrolün alabiliyor. Trafik yoğunluğu pilotu başlatma, hızlanma, direksiyon ve freni kontrol edebiliyor. Sürücünün otomobili sürekli izlemesi gerekmiyor. Sistem sınırlarına ulaştığında uyarı vererek sürücünün yeniden aracın kontrolünü ele almasını istiyor. Otomatik sürüş süresince merkezi sürüş asistanı kontrolörü (zFAS) sensörlerden gelen verileri kullanarak sürekli otomobilin çevresini tarıyor ve değerlendiriyor. Radar sensörleri, ön kamera ve ultrasonik sensörlerin yanı sıra Audi A8 aynı zamanda lazer tarayıcı kullanıyor.

Bu mekanik ve donanım lideri araç eskimeyen bir imaj sahibi. Yüksek derece performans ve bir o kadar da lüks olan Audi A8 L rahatınıza düşkünseniz uzun yolculuklarınızda çok rahat tercih edebilirsiniz.

Son olarak aracınız için zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırırken alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile size 7/24 yardımcı olabilecek www.bifiyatla.com görüşerek kendinize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

Teknoloji

araba incelemesiaraba modelleriaraba nasıl seçiliraraç sigorta sorgulamaaraç sigortasıaudiAudi A8 Lkaskokasko değer listesikasko fiyat alküçük kaskomini kaskoTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulamaucuz kaskoucuz sigortauygun kasko sigortasıuygun trafik sigortasızorunlu trafik sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir