Tamamlayici Sağlik Sigortasi


Eğer Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlıysanız, SGK ile anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarından ve hastanelerden faydalanabilmeniz için öncelikle alacağınız sağlık hizmeti için SGK’nın karşılamadığı farkı ödemeniz gerekir. Ani gelişen sağlık sorunlarında, özel sağlık kuruluşunda bütçenizi zorlayabilecek tutarlar karşınıza çıkabilir. Böyle durumlarda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ödemeniz gereken tutar farkını sizin için karşılayarak, tedavinizin en iyi şartlarda yapılmasını sağlar. Siz de dilediğiniz tedavi yöntemini seçebilirsiniz.

Son zamanlarda adını pek sık duyduğumuz tamamlayıcı sağlık sigortası neleri kapsıyor ve ne avantajlar sunuyor ?

Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilmek için, SGK kapsamı altında olmanız ve 59 yaşını geçmemeniz gerekmektedir. Bebeğinizin bu poliçeden yararlanabilmesi içinse en az 15 günlük olması gerekir. SGK’sı aktif olan (emekli, çalışan, SGK’lı eşi / çocuğu ev SGK borcu olmayan) herkes tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesinden 81 ilde yararlanabilmektedir.Tek başına çocuklar için de poliçe düzenlenebilmektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ayakta tedavi kapsamında yılda 10 vakaya kadar anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız hizmetleri %100 karşılar. Bu kapsamda; muayene, laboratuvar, görüntüleme, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yatarak tedavilerde ise belirtilen teminatlar sınırsız ve %100 olarak karşılanır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleriniz de bu kapsamda tutulur. 

Sizler de tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanmak istiyorsanız 0850 305 59 66 telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ya da Bifiyatla dan sizin için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.


Sigorta

bifiyatlabireysel sağlık sigortasıDASKdask yaptırmailk yardımkaskokasko değer listesikasko fiyat alözel hastaneözel sağlık sigortasısağlık sigortasıSGKtamamlayıcı sağlık sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir