Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Estetik Operasyonu Karşılar mı?


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı herkes için uygulanabilen bir sigorta türüdür. SGK ile anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarından faydalanabilmeniz için öncelikle alacağınız sağlık hizmeti için SGK’nın karşılamadığı farkı ödemeniz gerekir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ayakta tedavi kapsamında yılda 10 vakaya kadar anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız hizmetleri %100 karşılar. Bu kapsamda; muayene, laboratuvar, görüntüleme, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yatarak tedavilerde ise belirtilen teminatlar sınırsız ve %100 olarak karşılanır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleriniz de bu kapsamda tutulur. 

Estetik tedavileri maalesef Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamı dışında kalır. Her türlü estetik ve kozmetik amaçlı girişimler, plastik cerrahi, burun küçültme, yağ aldırma yani kısaca estetik amaçlı olan tüm cerrahi girişimler teminat kapsamı dışındadır. 

Sizler de tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanmak istiyorsanız 0850 305 59 66 telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ya da Bifiyatla dan sizin için en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Ana KategoriSağlıkSigorta

burun estetiğiburun estetiğini sigorta karşılar mıDASKdeprem sigortasıdiş tedavisi sigortaestetikestetik tamamlayıcıişyeri sigortasısağlık sigortasısigortasigorta burun estetiğisigorta diş tedavisini karşılar mıtamamlayıcı sağlık sigortasıTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulamazorunlu deprem sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir