ViewSonic M2 Projektör İnceleme


Ürünün tasarımı oldukça şık ve güzel dizayn edilmiş. Sadece bir projektör olarak düşünülmemiş ve tasarımına özen gösterilmiş. Ürüne dokunduğunuz zaman size premium hissiyatını da veriyor. Kutusunun içerisinden 1 adet kumanda çıkıyor ve alt tarafta wifi dongle var son olarak da kumandanın pillerini koymuşlar. Bunlara ek olarak taşıma çantası, güç kablosu, adaptörü ve usb kablosu da yine kutunun içerisinde bulunuyor. Tasarımına baktığımızda üst tarafta mat bir siyah kullanılmış yan taraflarında ise metalik hissi veren renkler tercih edilmiş. Projektörün tasarımına baktığımız da üst tarafta WiewSonic yazısını ön tarafında ise hoparlör ızgaralarını görüyoruz. Ses konusunda oldukça iyi bir kaliteye sahip denilebilir. Zaten harman kardan ile işbirliği yapmasından bunu anlayabiliriz. Projektörün ön tarafına baktığımızda lensini, kamerasını ve IR göz koruma lensini görüyoruz. Göz koruma sensörü sayesinde projektörün önüne geçen biri olduğunda projektör otomatik algılayarak kendini kapatıyor.

Özellikle çocuklara ve ev hayvanlarına karşı alınmış bu önlem oldukça iş görüyor. Yan tarafındaki kamera sayesinde otomatik odaklama sağlıyor. Bu özellik sayesinde projektöre yansıtacağınız görüntünün netlemesini yapıyor. Kumanda üzerinde bu özellik için konumlandırılmış olan tuşa bastığınızda netlemeyi yapıyor. Bunlar dışında da genel kontrollerinizi kumanda sayesinde yapabilirsiniz. Aynı mat görünüm kumanda üzerinde de mevcut. Kumandanın tasarımı oldukça ince ve modern yapısıyla şık duruyor. Projektöre baktığımız zaman üzerinde hiçbir tuş bulunmadığını söyleyebiliriz. Projektörün arka kısmına baktığımızda çeşitli girişlerle karşılaşıyoruz. Mikro SD girişi, USB-C girişi, USB-A girişi, HDMI girişi ve AUDİO OUT girişleri mevcuttur. Cihazda bluetooth özelliği de bulunuyor. Böylelikle bluetooth kulaklığınız varsa bu şekilde de bağlanabilirsiniz. Projektörün alt tarafına bakıldığında bir standı bulunuyor. Bu stant sayesinde yüksekliğini ve eğimini ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede yansıttığınız görüntüyü istediğiniz açıda ayarlayabiliyorsunuz. Bıraktığınız yerde sabit şekilde kalıyor ve kayma gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz. Alt tarafında kullanılan malzeme silikon tarzında bir malzeme olup ürünün kaymaması ve koyulan zemine zarar vermemesi açısından böyle bir tercih yapılmış. Hemen alt tarafında tripot girişi de bulunuyor. Böylelikle cihazınızı tripot üzerinde de kullanabiliyorsunuz. 

Teknoloji

DASKdask ücretlerideprem sigortasıişyeri sigortasıişyeri sigortası fiyat alişyeri sigortası teminatlarıkasko fiyat alprojeksiyonProjektörProjektör modellerisağlık sigortasısigorta şirketleritamamlayıcı sağlık sigortasıTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulamaviewsonicviewsonic m1viewsonic m2ViewSonic M2 Projektör İncelemeWiewSonic2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir