ViewSonic XG2405 Oyuncu Monitörü İnceleme


Bu monitörü diğer oyuncu monitörlerinden ayıran bir şey var oda panel. Bildiğiniz üzere oyuncu bilgisayarları TN panel kullanır. Bu panelde görüntü yenileme hızı çok yüksek değerlere çıkabildiği için TN panelde oyuncu monitörlerinde en çok kullanılan paneldir. Fakat TN panelin şöyle bir dezavantajı var. Oda renkleri iyi bir şekilde göstermemesidir.  Renkleri iyi göstermek istiyorsanız profesyonellerin kullandığı IPS panel kullanmalısınız. Monitörün 24 inçlik bir boyutu var ve oldukça ideal bir boyutta tasarlanmış. 1080p full hd çözünürlüğe sahiptir. Bu monitör 144 hz yenileme hızına sahip olduğu için oyunları keyifle oynayabilirsiniz. Özellikle yüksek kare hızı gerektiren oyunlarda deneyim daha da iyi hale geliyor. Çünkü bu tarz oyunlarda yenileme hızı oldukça önemlidir. Monitörün öne çıkan bir diğer özelliği ise tepki süresidir. 

Burada birebir yenileme yani tepki süresi var. Böyle olunca da costing gibi çeşitli problemler yaşamıyorsunuz.  Bir diğer özeliği ise yenileme hızınızı ekran kartına senkronize ederek harika bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Mavi ışık filtresi sayesinde hem göz sağlığınızı koruyor hem de ekran başında daha fazla vakit geçirmenize olanak sağlıyor.  Aynı zamanda titreşimsiz ekran özelliği de bulunmaktadır. Monitörün paketinin içinden çıkanlara bakacak olursak içine güç kablosu, görüntü aktarım kablosu, stant ve hızlı başlangıç kılavuzu bulunuyor. Monitörün tasarımına bakacak olursak oldukça şık bir tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Modern tasarımı olduğu için masanıza koyduğunuz zaman oldukça hoş duracaktır. Genel olarak ta monitörü incelediğimizde oldukça ince tasarımı gözünüze çarpıyor. Bir oyuncu monitörünü karakteristik özelliklerini çok fazla taşıdığını söyleyemeyiz ama profesyonel seri bir monitör olduğunu söyleyebiliriz. İnce çerçeveli olması sebebiyle hem daha modern bir hava katmış hem de ekrana daha iyi odaklanıyorsunuz. Monitörün standı oldukça iyi duruyor ve hareket kabiliyeti de çok iş görüyor. Sağa sola aşağıya yukarıya ayarlayabildiğimiz gibi monitörün yüksekliğini ve eğimini de ayarlayabilirsiniz. Monitörün ön kısmında bir tuş bulunmamaktadır. Ama arka kısmında tuş takımı bulunuyor bu yüzde ilk etapta tuşların yerine alışmakta zorlanabilirsiniz.

Eşyalarımız bizim için çok önemli. Özellikle evden çıktığımızda , tatile gittiğimizde aklımız hep evde ve eşyalarımızda kalıyor. Bifiyatla Sigorta aracılığıyla konut sigortası yaptırabilir, kafanız rahat bir şekilde evinizden uzaklaşabilirsiniz.

Teknoloji

depreişyeri sigortasıişyeri sigortası teminatlarıkasko değer listesikasko fiyat alkasko teklifkasko ücretOyuncu MonitörüOyuncu Monitörü İncelemepoliçe kapsamlarıtamamlayıcı sağlık sigortasıTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulamaViewSonic XG2405ViewSonic XG2405 Oyuncu Monitörü İncelemezorunlu deprem sigortası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir