Yeni Sıra Dışı Tasarımı ile : Peugeot 208


Metropolde mi yaşıyorsunuz?
Kullanım kolaylığı ve kolay park gibi özellikler sizin için ön planda ise Peugeot 208 tam size göre. Yeni tasarımı ile hem görsel olarak hem de teknolojik olarak kullanıcısının beğenini kazanmıştır.

Gelişen teknolojik özellikleri bakacak olursak 10 inçlik dijital gösterge paneli sahip, EAT8 ile sunulan Dur&Kalk fonksiyonlu Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) öndeki aracı belirlenen bir mesafeden takip etme (Dur&Kalk fonksiyonu kullanılan sürüşlerde durma süresinin 3 saniyenin altında olması halinde motoru yeniden çalıştırma fonksiyonu otomatik çalışıyor ve araç kendi gaza basarak yolculuğa devam edilmesini sağlıyor), Şerit Konumlandırma Yardımcısı ile sürücü şerit içindeki konumunu spesifik olarak seçebiliyor, 5 km/s ile 140 km/s arasında çalışan, gündüz ve gece sürüşlerinde yayaları ve bisikletlileri de algılayan Otomatik Acil Durum Fren Yardımcısı olası bir çarpışma riski konusunda sürücüyü uyarıyor. Aktif Şerit Takip Asistanı 65 km/s ve üzerindeki hızlarda aracı şeritte tutmak için direksiyon müdahalesinde bulunuyor.

Benzinli motorda 3 farklı motor seçeneği bulunmaktadır. 1.2 litre Puretech 75 beygir, sadece manuel şanzımanla sunuluyor. 100 beygir ve 130 beygir gücünde olan motor seçeneklerinde 100 beygirlik seçenek ise hem manuel hem 8 ileri otomatik olarak tercih edilebilirken, 130 beygirlik seçenek sadece otomatik vites olarak satın alınabiliyor. Peugeot 208’in dizel motorda ise tek seçeneği olarak 1.5 litrelik BlueHDi 100 beygirlik motoru manuel
şanzımanla tercih edilebiliyor. Göz alıcı yeni tasarımı, güvenli donanımı ve teknolojik özellikleri ile son derece gözde olan bu araç rakiplerine göre büyük ilgi görmektedir.

Son olarak aracınız için zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırırken alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile size 7/24 yardımcı olabilecek www.bifiyatla.com görüşerek kendinize en uygun sigortayı seçebilirsiniz.

Ana KategoriTeknoloji

75 beygir araçlararabaaraba incelemesiaraba markalarıaraba modelleriaraba nasıl seçiliraraç incelemearaç sigorta sorgulamaaraç sigortasıkaskokasko değerkasko değer listesikasko fiyat alkasko ne kadarkasko sorgulamakasko ücretPeugeotPeugeot 208Peugeot 208 2021Peugeot modelleriTRAFİK SİGORTASItrafik sigortası sorgulamaucuz kasko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir